Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galėsite bet kada atšaukti.

Garantijos ir grąžinimas

VI. PREKIŲ GRĄŽINIMAS

32. Pirkėjas nenurodydamas priežasties per 14 (keturiolika) dienų turi teisę atsisakyti prekių pirkimo-pardavimo sutarties pranešdamas apie tai Pardavėjui.
33. Praėjus daugiau kaip 14 (keturiolika) dienų nuo prekės pristatymo dienos, prekių grąžinimui taikomos Lietuvos Respublikos Mažmeninės prekybos taisyklės.
34. Tais atvejais, kai nepraėjus 14 (keturiolika) dienų nuo prekės pristatymo Pirkėjas praneša apie atsisakymą nuo pirkimo-pardavimo sutarties, prekės turi būti grąžinamos originalioje pakuotėje (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.). Prekė turėtų būti nenaudota, nesugadinta, švari, nepraradusi prekinės išvaizdos, tinkamai paruošta ir įpakuota. Šis punktas netaikomas grąžinant nekokybišką prekę. 
35. Kai grąžinama nekokybiška prekė, Pardavėjas įsipareigoja pasiimti nekokybišką prekę ir, nesant Pirkėjo prieštaravimo, ją pakeisti analogiška preke. Pirkėjui prieštaraujant dėl nekokybiškos prekės pakeitimo kokybiška preke, sumokėtus už nekokybišką prekę pinigus Pardavėjas įsipareigoja grąžinti per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo Prekės grąžinimo dienos. 
36. Pirkėjas turite teisę atsisakyti pirkimo – pardavimo sutarties, pranešdamas Pardavėjui apie tai raštu (el. paštu el.prekyba@lytagra.lt)
37.
 Pirkėjas negali grąžinti prekių, kurios yra parduodamos pagal specialius išmatavimus, pjaustomos pagal vartotojo asmeninį pasirinkimą ar nurodymą.
38. Pirkėjas norintis grąžinti prekę, jeigu perka kaip registruotas vartotojas, turi prisijungti per savo paskyrą ir suformuoti norimai prekei grąžinimą. Jeigu perka kaip neregistruotas Pirkėjas (svečias) turi eiti per savo siuntos sekimo nuorodą, suvesti užsakymo duomenis ir prisiregistruoti, tokiu atveju užsakymas prisiskiria naujai paskyrai ir nedingsta. Tik grįžus prekėms į el. prekybos padalinį ir įvertinus prekės būklę grąžinami pinigai klientui į nurodytą gražinime banko sąskaitą per 10d.d.

39. Jeigu Pirkėjas negauna patvirtinimo per 10 darbo valandų, privalo kreiptis telefonu pas pardavėja Pirkėjas atsisakęs sutarties, per 3 (Trys) darbo dienas privalo telefonu arba el. paštu suderinti su Pardavėju prekės grąžinimo būdą (visi prekės paėmimo, nuvežimo ir kitokio transportavimo iki Pardavėjo nurodytos vietos klausimai). Šiuo atveju Pirkėjas privalo grąžinti nusipirktą Prekę, atitinkančią Taisyklių 38 punkte nurodytus reikalavimus. Atsisakius sutarties, už Prekę sumokėti pinigai bus grąžinami per 5 (Penkias) darbo dienas nuo Prekės grąžinimo dienos.
40. Pirkėjui atsisakius sudarytos sutarties, Pirkėjui tenka tiesioginės prekių grąžinimo išlaidos. Šis punktas netaikomas grąžinant nekokybišką prekę.
41. Pirkėjas neturi teisės atsisakyti pirkimo – pardavimo sutarties, jeigu Pirkėjas prekę sugadino ar iš esmės pasikeitė prekės išvaizdą; pakuotės išvaizdos pakeitimai, kurie buvo būtini norint apžiūrėti gautą prekę, nevertinami kaip esminiai prekės išvaizdos pakeitimai.