Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galėsite bet kada atšaukti.
WZG Protector 11

WZG Protector 11
Mūsų elektrinis piemuo Protector 11 yra intelektualinis maitinimo šaltinis, kurio veikimas vėluoja, laikantis Europos standartas EN 60335-2-76 / A12: 2010. Jo uždelsimo laikas yra 60 sekundžių. Elektrinis piemuo WZG Protector 11 nuolat stebi tvoros būklę, didindama arba mažindamas išėjimo galią atsižvelgdamas į tvoros ilgį, žolės aukštį, oro sąlygas ir tt Jei tvoroje atsiranda trikdžių, galia yra nedidinama, kol nepraeina 60 sekundžių delsos laikas. Šis vėlavimas sumažina įsipainiojimo tikimybė. Jei gyvūnas ar asmuo užstringa tvoroje daugiau nei kelias sekundes arba jei jiems kyla pavojus, kad jie gaus impulso energiją, viršijančią 5 J mūsų intelektualusis Protector 11 įjungia aliarmo režimą.
Signalizacijos režime Protector 11 pasigirs aliarmas, mirksės pavojaus signalo lemputė, sulėtinti pulso dažnį ir apriboti tvorą, kad energija būtų ne didesnė kaip 5 džauliai.
Aliarmo režimas trunka tol, kol gedimas pašalinamas, praėjus 10 minučių arba aliarmas išjungiamas naudojant aliarmo išjungimo mygtuką. Kai pasigirsta aliarmas, nedelsdami sustabdykite maitinimo šaltinį ir apžiūrėkite tvorą, kad patikrintumėte priežastis (asmuo ar gyvūnas gali būti įstrigęs tvoroje ir jam reikia pagalbos). „Boost“ režimas yra tada, kai maitinimo blokas veikia virš 5 džaulių. Šis režimas matomas ekrane.


Maksimali impulsų įtampa 11.700 V
Maksimali impulsų energija 11 džaulių
Automatinis impulsų reguliavimas
Highlighted Ekrane paryškintas fonas
LED tvoros būsenos ekranas
Antras išėjimas su sumažinta galia
Aliarmo funkcija
4 žingsnių įtampos ekranas
Integruota apsauga nuo žaibo

 

Elektrinės tvoros

Tinkamai sumontuota elektrinė tvora yra galingiausias ir moderniausias sprendimas tenkinant visus reikalavimus, susijusius su aptvarais. Tai galioja veisiant gyvulius, saugant derlių nuo žvėrių ir auginant bandą.
Elektrinė tvora yra saugesnė, praktiškesnė ir efektyvesnė nei spygliuotos vielos tvora, tačiau yra saugi ir patvari kaip spygliuotos vielos tvora. Dėl to, kad elektrinės tvoros yra visos „sistemos“ dalykas, į kurią turite atsižvelgti svarbūs faktai ją diegiant. Grandinės schemą:
Impulsai paskirstyti iš piemens per jungtis ir laidus, visada ieškoma skirtingos atbulinės eigos
įžeminimas vyksta į žemę (per gyvūną, žolę ir kt.). Kai gyvūnas paliečia tvorą, būsimas impulsas teka per gyvūno kūną, kad jis galėtų užsidaryti elektros grandinėje.

FUNKCIJA
Elektrinę tvorą sudaro elektrinis piemuo, stulpų, izoliatorių, laidininko medžiagos ir įžeminimo sistema.
Tai pranašumas, jei nei vienas iš šių sudedamų komponentų nėra pažeisti ar netinkamai sumontuoti.
Teisingai įrengta elektrinė tvora yra moderniausias ir veiksmingiausias aptvaro būdas, nesvarbu, ar tvora naudojama veisiant gyvūnus, siekiant apsaugoti laukinius gyvūnus, ar užtveriami naminiai ir ūkio gyvūnai. Elektrinė tvora yra nekenksminga ir pakankamai saugi gyvuliams ganyti, ji yra praktiška ir taupanti išlaidas.

Elektrinis piemuo (Energizatorius)
Energizatorius skleidžia elektrinius impulsus iš anksto nustatytais intervalais, per tvoros jungiamąjį kabelį
(juosta, suvyta viela, laidą ar vielą). Turi būti užtikrintas optimalus įžeminimas, kad smūgio impulsas būtų
efektyvus, reikalingas užtikrinant bandos saugą / artimą saugumą kai gyvūnai susiliečia su tvora.
Tai vienintelis būdas užtikrinti, kad elektros srovė galėtų tekėti (kai tik gyvūnai liečiasi su tvora).
Tada elektros srovė tekės atgal iš laidininko medžiagos per gyvūną į žemę ir galiausiai į energizatorių.
Gyvūno jaučiamas elektros smūgio stiprumas matuojamas džauliais. Maksimali Džaulio vertė saugumo sumetimais yra reglamentuojama įstatymų. „SAUGOS PIRMOSIOS“ galioja visiems „Lister“ elektriniams tvorų stiprintuvams. Šie energizatoriai atitinka naujausius Europos standartus EN 60335-2-76 / A12 kaip savaime suprantamas dalykas.

Įžeminimas ir izoliacija
Įžeminimas ir izoliacija yra svarbios sistemos dalys.
- Kuo geresnis elektrizatoriaus įžeminimas, tuo geresnis išmetamųjų impulsų efektyvumas.
- Laidininko medžiagos izoliacija kartu su smūgiams atspariais izoliatoriais apsaugo nuo nereikalingo impulsų išmetimo į žemę.
Elektrinės tvoros energizatoriaus įžeminimas turi būti nepriklausomas nuo pastato įžeminimo ir būti bent 10 m atstumu nuo pastato.
Jei įmanoma, įžeminimas turėtų būti atliekamas naudojant nerūdijančio plieno žemės strypą drėgnoje dirvoje.
Rekomenduojami keli žemės strypai, kurie bus įstatyti apie 1 m ar giliau į žemę.
Šie strypai turėtų būti sujungti vienas su kitu laidais.
Įsitikinkite, kad esate gerai sujungti tarp maitinimo bloko ir įžeminimo strypo.
Naudokite gerai laidų jungiamąjį kabelį, pvz. cinkuota geležinė viela 12,5 mm² Ø arba „Fisol“ jungiamasis kabelis.
Mes rekomenduojame optimizuoti įžeminimą, pvz. papildomais žemės strypais, esant nepalankioms vietinėms dirvožemio sąlygoms (labai sausas)
Neutralaus geležies laido įrengimas lygiagrečiai su srovės perdavimo laidininku pasirodė esąs patikima atrama. Ši neutrali geležinė viela turėtų būti sujungta su
žemės strypas maždaug 1 km atstumu 100m.

PAGRINDINĖ PATIKRA
1. Išjunkite elektrinę tvoros energiją
2. Sujunkite tvoros laidą su žeme / gruntu maždaug. 100 m atstumas nuo elektrinės tvoros įtaiso (imituoti trumpasis jungimas). Tai galima padaryti pvz. tokiu būdu, kaip geležinis stulpas bus įleistas į žemę ir tuo pačiu bus
atsirėmė į tvoros vielą.
3. Įjunkite elektrinį piemenį ir padėkite tvoros testerio įžeminimo strypą į žemę / gruntą. vienas metras atokiau nuo elektrinės tvoros žemės strypo. Naudodamiesi, palieskite įžeminimo strypą ir nuskaitykite prietaiso ekrane rodomą vertę.
Įžeminimas yra per silpnas, jei įtampos vertė viršija 300 V (0,3 kV).
Priežastys gali būti per sausa įžeminimo padėtis, aprūdijęs ar per trumpas įžeminimo strypas  arba visai ne

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

WZG Protector 11

  • Peržiūrėta: 11
  • Prekės kodas: 35-0530011
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 451.45€
  • Be mokesčių: 373.10€