Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galėsite bet kada atšaukti.
Automatinis kraujospūdžio matuoklis BPM100
„Teesa BPM 100“ žasto kraujospūdžio matuoklis

„Teesa BPM 100“ žasto kraujospūdžio matuoklis

„Teesa BPM 100“ žasto kraujospūdžio matuoklis yra būtinas jūsų namuose. Prietaisas dėl savo paprasto veikimo ir oscilometrinio metodo matuoti slėgio manžete pokyčius leidžia greitai ir nepriklausomai kontroliuoti kraujospūdį . Svarbu tai, kad prietaisas savo funkcionalumo dėka informuos jus apie visus sutrikimus, susijusius su širdies aritmija.

„Teesa BPM 100“ dėl tikslumo leis jums jaustis užtikrintiau arba iš anksto imtis prevencinių priemonių! Kraujospūdžio matavimas prietaisu atitinka PSO nurodytą standartą . Norint dar geriau kontroliuoti rezultatus, įrenginyje yra funkcija išsaugoti paskutinius 90 matavimųpadarė du vartotojai.

Visa reikalinga informacija, tokia kaip kraujo spaudimas ir pulso matavimas, taip pat data ir laikas, aiškiai pateikiama LCD ekrane. Papildomas apšvietimas leidžia patikrinti matavimą ir esant silpnam apšvietimui.

Sunkūs žodžiai, lengvas valdymas

Oscilometrinis metodas? Jūs klausiate Kas tai? Atsipalaiduokite, nors šis terminas skamba kaip kryžiažodis, tačiau praktiškai tai nereiškia nieko sudėtingo! Oscilometrinis metodas yra vienas iš populiariausių kraujo spaudimo matavimo būdų. Jo dėka mūsų kraujospūdžio matuoklį yra itin paprasta naudoti ir tinkamas naudoti namuose.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Automatinis kraujospūdžio matuoklis BPM100

  • Peržiūrėta: 1
  • Prekės kodas: 196584
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 30.26€
  • Be mokesčių: 25.01€