Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galėsite bet kada atšaukti.
Cirkuliacinis MultiFan fi 130 cm - 230V

Produkto aprašymas:

Labai efektyvus Multifan pakabinamas ventiliatorius, reikalingas fermoje klimatui stabilizuoti. Ventiliatorius užtikrina pastovų grynojo oro cirkuliaciją gyvulininkystės pastate. Tai itin svarbu intensyviam ūkininkavimui, kai temperatūra virš 22-25ºC mažiau sunaudojama energijos, dėl to sumažėja pieno gamyba.

Oro maišytuvas yra itin veiksmingas ir pagamina apie 515 apsisukimų per minutę, taip pat būdingas mažas triukšmo lygis 67 dB.

"Multifan" pakabinamas ventiliatorius 130 cm pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų, kad atitiktų nepalankias tvarto sąlygas (pvz., Drėgmė, aukštas amoniakas arba vandenilio sulfidas Hg).

Ventiliatorius fermoje turi būti montuojamas 2,5 m aukštyje esant 10-12 ° kampui, kad būtų užtikrinta veiksmingiausia oro srovė fermoje. Oro maišytuvo didelis efektyvumas (26,2 W / 1000 m³ / h) ne tik optimizuoja mikroklimatą gyvulininkystės pastatuose, bet ir padeda sumažinti karvių cirkuliuojamą musių kiekį.

Oro maišytuvo techninė specifikacija Multfan fi 130 cm:

    
Galia: 1,3 Kw
    
Našumas [m³ / h]: 48000
    
Garsinis triukšmas: 67 dB
    
Maitinimas: 230 V