Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galėsite bet kada atšaukti.
Batutas 244 cm su apsauginiu tinklu ir kopėčiomis 8 pėdų (2,44 m)

Ar mėgstate laisvalaikį leisti lauke su šeima? Siūlome, kad jūsų šeimos atostogos būtų kuo linksmesnės ir įdomesnės - tereikia nusipirkti batutą!


Ar žinojai, kad šokinėjimas ant batuto yra ne tik tikras džiaugsmas, bet ir naudingas tavo sveikatai? Šokimo metu dalyvauja beveik 100% kūno raumenų, taip pat regos ir nervų sistemos. Toks užsiėmimas puikiai tinka tiek vaikams, tiek suaugusiems - tai universalus kūno rengybos prietaisas, kuris patiks visiems.

Batutų veikla lavina koordinaciją, orientaciją erdvėje, vestibiuliarinį aparatą ir reakciją. Vaikui tai yra būtinas fizinis pratimas, kurį jis atlieka žaisdamas lauke, o jums tai puikus būdas atitraukti vaiką nuo kompiuterio ar telefono. Batute yra apsauginis tinklas, todėl jūsų saugumas šokinėjant yra garantuotas. Patikima plieninė konstrukcija užtikrina šios įrangos patvarumą.

Jūsų artimieji bus patenkinti - jų veiduose pamatysite šypsenas, kai tik pamatysite batutą jūsų namo ar vasaros rezidencijos kieme! Linksminkitės kartu su jaunesniais šeimos nariais ir pamaloninkite savo vidinį vaiką šokinėdami ant batuto!


Batutas 244 cm + kopėčios + apsauginis tinklas

Skersmuo: 244 cm
Aukštis: 65 cm
Tinklo aukštis: 150 cm
Maksimalus vartotojo svoris: 100 kg
Svoris: 37 kg
Spyruoklės: 48
Spyruoklių dydis: 38x1,25 mm

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Batutas 244 cm su apsauginiu tinklu ir kopėčiomis 8 pėdų (2,44 m)

  • Peržiūrėta: 194
  • Prekės kodas: LV 149
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 145.20€
  • Be mokesčių: 120.00€