Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galėsite bet kada atšaukti.
Nauja BRODITOP NEXT pasta 1 kg
BRODITOP® PASTA

Paruoštas naudoti pastos pavidalo jaukas graužikams.Rodenticidas skirtas profesionaliam naudojimui pastatuose ir aplink juos*

BIOCIDINIUS PRODUKTUS NAUDOKITE SAUGIAI. PRIEŠ NAUDODAMI VISUOMET PERSKAITYKITE ETIKETĘ IR INFORMACIJĄ APIE PRODUKTĄ.

BRODITOP® PASTA PAKELIAIS yra paruoštas naudoti pastos formos jaukas graužikams, dozėmis supakuotomis į 10 g maišelius, jo sudėtyje yra veikliosios medžiagos brodifakumo, kraujo krešėjimą slopinančios medžiagos, kuri yra veiksminga nuo naminių pelių (Mus musculus) net jei gyvūnas suėda vieną kartą. Graužikai įprastai žūva per 3-5 dienas suėdę preparato, todėl užkrėtimą galima kontroliuoti nesukeliant įtarimo kitiems koloniją sudarantiems individams.

BRODITOP® PASTA PAKELIAIS sudėtyje yra gerai subalansuotas pirmiau nurodytiems graužikams patrauklus medžiagų mišinys, kuriame yra pasibjaurėjimą sukeliančios medžiagos (denatonio benzoato), padedančio išvengti, kad preparato nesuvartotų žmogus. Pelių kontrolei naudoti parduodamas masalo dėžutes (užpildytas ar pildomas) arba uždengtas masalo vietas. Masalo vietos/masalo dėžutės turi būti parenkamos graužikų paplitimo vietoje. Geriausia, jei masalo dėžutės yra pritvirtinamos prie grunto. Produkto niekada nedėlioti atsitiktinai. Masalo maišelių neatidaryti.

Sudėtis: brodifakumas, CAS Nr. 56073-10-0, EB Nr. 259-980-5, 0.005g.
Pakuotės: 1 kg, 5 kg

*Jaukas negali būti naudojamas augalų auginimo vietose (žemės ūkio paskirties laukuose, šiltnamiuose, miškuose) augalams ir augaliniams produktams apsaugoti.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

BRODITOP NEXT pasta 1 kg

  • Peržiūrėta: 14
  • Prekės kodas: RV131
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 9.67€
  • Be mokesčių: 7.99€