Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galėsite bet kada atšaukti.
Nauja MUSKIL pasta 10 kg
MUSKIL® PASTA FLUO-NP®

Paruoštas naudoti pastos pavidalo jaukas graužikamsRodenticidas skirtas profesionaliam naudojimui pastatuose ir aplink juos*

BIOCIDINIUS PRODUKTUS NAUDOKITE SAUGIAI. PRIEŠ NAUDODAMI VISUOMET PERSKAITYKITE ETIKETĘ IR INFORMACIJĄ APIE PRODUKTĄ.

MUSKIL® PASTA FLUO-NP® yra dviejų komponentų paruoštas naudojimui 10 g dydžio pastos pavidalo masalas maišeliuose, skirtas naminių pelių (mus musculus) ir pilkųjų žiurkių (rattus norvegicus) naikinimui, kurio sudėtyje yra patentuotas dviejų antrosios kartos aktyviųjų ingredientų (difenakumo ir bromadiolono) derinys.

MUSKIL® PASTA FLUO-NP® efektyviai naikina peles ir žiurkes, prarijus vos vieną kartą. Graužikas nudvesia po kelių (3-5) dienų po to, kai praryja masalą, nesukeliant kitų kolonijos narių įtarimo dėl masalo. Produktas efektyviai veikia ir jaunus, ir suaugusius organizmus, kuriems ir yra skirtas. Dėl patentuoto 2 aktyviųjų ingredientų (bromadiolono ir difenakumo) derinio MUSKIL® PASTA FLUO-NP® efektyviai naikina graužikus, kurie yra atsparūs net kelis kartus prarytiems antikoaguliantams. Į MUSKIL® PASTA formulę yra įtraukta FLUO-NP® technologija, jos sudėtyje yra fluorescencinių dažų, dėl kurių masalas tampa lengvai matomas, apšvietus jį UV ar UV-A šviesa. Ši technologija taip pat leidžia stebėti masalo sunaudojimą, kad būtų galima greitai pakeisti suėstą masalą. Be to, prarijus, dėl fluorescencinių dažų graužikų išmatos šviečia. Apšvietus jas UV ar UV-A šviesa galima lengviau nustatyti tikslines rūšis, kur yra didžiausias graužikų aktyvumas (jų buvimo vieta, judėjimas) ir atlikti jų naikinimo efektyvumo tyrimą.

MUSKIL® PASTA FLUO-NP® formulės sudėtyje yra gerai subalansuotas graužikams patrauklių maistinės kilmės komponentų mišinys, tai pat sudėtyje yra pasibjaurėjimą sukelianti medžiaga (denatonio benzoatas 0,001%), kad jo neprarytu žmones.

Sudėtis: Difenakumas, CAS Nr. 56073-07-5, EB Nr. 259-978-4, - 0.0025%, Bromadiolonas, CAS Nr. 2877-56-7, EB Nr. 249-205-9, - 0.0025%
Pakuotės: 1 kg, 10 kg

*Jaukas negali būti naudojamas augalų auginimo vietose (žemės ūkio paskirties laukuose, šiltnamiuose, miškuose) augalams ir augaliniams produktams apsaugoti.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

MUSKIL pasta 10 kg

  • Peržiūrėta: 10
  • Prekės kodas: RV135
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 88.21€
  • Be mokesčių: 72.90€